Wszystkie oferty   Kurorty górskie   Nad morzem   Duże miasta   Egzotyka
Zmień kryteria wyboru
Wybierz regiony:
-
 
Więcej opcji

Wybierz preferowany typ kolonii / obozu:

Szczegółowe typy preferowanych kolonii / obozów

 
 
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   

Wybierz udogodnienia które cie interesują:

Zakwaterowanie:Miejsce wyjazdu:

1Znajdź ofertę i zarezerwuj ją wstępnie


Krok 1
Zapraszamy Państwa do skorzystania z obok zamieszczonej wyszukiwarki w celu znalezienia i wstępnej rezerwacji wymarzonych wakacji. Należy wybrać kraj do którego chcemy się wybrać, miejsce wyjazdu/wylotu, liczbę osób dorosłych i wiek dzieci, oraz zakres dat w ramach których szukają Państwo oferty.

Krok 2
Po wybraniu "szukaj" pojawi się lista ofert spełniających wybrane przez Państwa kryteria. Oferty zawierają szczegółowy opis hotelu, rodzaj wyżywienia, itp. Po wybraniu konkretnej oferty pojawi się komunikat czy oferta jest dostępna i jeżeli tak to pojawią się szczegółowe informacje o wylocie/wyjezdzie i podsumowanie wybranej oferty.

Krok 3
W następnym kroku system poprosi o niezobowiązujące wypełnienie krótkiego formularza. Należy wpisać dane osobowe osoby rezerwującej wycieczkę oraz uczestników wycieczki. Prosimy pamiętać, że wypełnienie ankiety nie zobowiązuje Państwa do zakupu wycieczki.

Krok 4
Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, który udzieli Państwu wszelkiej pomocy w podjęciu decyzji o zakupie wycieczki. Z nim możecie Państwo zakończyć proces rezerwacji, po czym otrzymacie Państwo drogą elektroniczną dokumenty, które należy dokładnie przeczytać, czytelnie podpisać i przesłać zeskanowane na adres email rezerwacja@topholidays.pl lub faxem na numer 32 733 09 60.

Krok 5
W ostatnim kroku konsultant poprosi o dokonanie wpłaty za pomocą przelewu lub gotówką w naszym biurze.